WSPIERAMY

EKO
SZTUKA
NGO
BIZNES

Nasze Programy

Barwy Warmii i Mazur oraz Kierunek Sukces, to programy potwierdzonej o renomie. Dzięki wyjątkowym gościom biorącym udział w audycjach jesteśmy w stanie pokazać piękno i różnorodność naszego regionu. Programy można oglądać w Telewizji Kopernik i słuchać w stacjach radiowych od 2018 roku. W tym czasie nasze studio odwiedziło ok. 1000 gości. Misją naszych audycji radiowo-telewizyjnych jest dotykanie problematyki społecznej, tego co wzmacniające, pozytywne i wartościowe. Promujemy, wzmacniamy to co dobre, warte uwagi i istotne dla lokalnych społeczności. Kultura, regionalna tożsamość, historia to ważny element misji Telewizji Kopernik. Pomagamy odkrywać Warmię i Mazury. Chcemy eksponować to, co w naszym regionie najcenniejsze. Barwy Warmii i Mazur oraz Kierunek Sukces są dla Was! Dzwońcie, piszcie, zapraszamy do studia!

Poznaj nasze Programy Telewizyjne!

Barwy Warmii i Mazur

logo radio plus

Barwy Warmii i Mazur to audycja radiowo-telewizyjna od 2016 roku obecna w czterech regionalnych mediach. Miesięcznie dociera do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców z Warmii i Mazur. Audycje Barwy Warmii i Mazur to:

  • Ciekawi goście - nasi rozmówcy zachęcają, inspirują, angażują naszego widza. Ukazują różne oblicza Warmii i Mazur.
  • Program zawsze na czasie - przekazujemy najważniejsze informacje o aktualnych wydarzeniach społecznych i kulturalnych
  • Unikalność rozmów - prezentujemy ciekawą i oryginalną tematykę związaną z regionem Warmii i Mazur. Wszystko, co interesujące, również nas ciekawi i inspiruje.
  • Zróżnicowanie treści - przed naszymi mikrofonami zasiadają samorządowcy, działacze i liderzy społeczni, przedstawiciele organizacji pozarządowych, organizatorzy ważnych i ciekawych wydarzeń.

Pokaż więcej

Kierunek Sukces

logo kierunek sukces

W naszym studiu gościmy najważniejsze osoby tworzące charakter Warmii i Mazur. To prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starostowie i inni samorządowcy. Poza tym prezesi, dyrektorzy, poza tym przedstawiciele wszystkich ważnych, liczących się instytucji z Warmii i Mazur. Chcemy wspólnie zmieniać obraz regionu jako miejsca przyjaznego ludziom, biznesowi, inwestycjom. To cenne narzędzie promocyjne, mające zmieniać oblicze województwa, o którym mówimy w pozytywnym świetle. Audycja poza kanałami Telewizji Kopernik obecna także m.in. w: Radiu PLUS, Radiu UWM FM, MELOradiu.

Pokaż więcej

Galeria naszych gości

Nasze Programy Telewizyjne

Kierunek Sukces
Barwy Warmii i Mazur
Młode talenty
Kultura wstęp wolny
Test Polityka
Popołudnie w olsztynie
Tu warto pracować
O czym szepczą mury